Монолітні роботи | RUM-LAV

Монолітні роботи

Сьогодні найбільшим попитом користуються монолітні роботи.  Їх застосовують при зведенні адміністративних будівель та будинків невеликої поверховості, вбудівництві котеджів.

Монолітні конструкції на 1520% легші від збірних, отже зменшується кількість матеріалу, необхідна для будівництва фундаменту і відповідно, знижується сукупна вартість об”єкта. Час спорудження таких конструкцій істотно відрізняється ( у меншу сторону ) від тимчасових витрат, які необхідні для зведення цегляних будинків. Крім усього переліченого, показники звуко- й теплонепроникності, порівняно з іншими будівельними технологіями, підвищується в кілька разів.

Фото - Монолітні роботи Фото - Монолітні роботи

Монолітні конструкції перерозподіляючи навантаження, дають рівномірне осідання будинків, що запобігає появі тріщин, і як наслідок, робить таку конструкцію більльш довговічною: термін експлуатації монолітного об”єкта збільшується до 300 років. всі навантаження у монолітній будівлі передається на тримальний каркас, тому немає необхідності у товстих внутрішніх перегородках.  При цьому зовнішні стіни можуть бути виконані з будь-якого матеріалу: цегли, панельних або навісних конструкцій – вони відіграють роль лише обгородження і теплоізоляції. Рівна поверхня, одержувана в результаті бетонування, полегшує та здешевлює всі роботи, пов”язані зі зовнішньою обробкою фасадів і внутрішньою обробкою з приміщень, що також знижує загальну вартість спорудження будинку.

Монолітні конструкції не прив”язують архітекторів і проектувальників до певних розмірів і форм оснащення, що дає можливість урізноманітнити проектні рішення.

Фото - Монолітні роботи